Висоторіз Fiskars 115560 (1000598)
Відео 2Фото 7 |
Fiskars 115560 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 115560
Сучкорез телескопический Fiskars Жираф UP86 (115560) | 4 399 грн. |
Высоторез плоскостной телескопический Fiskars UP86 1000598 (115560) | 4 099 грн. |
Висоторіз садовий телескопічний Fiskars UP86 (115560) | 4 099 грн. |
Универсальный телескопический садовый сучкорез Fiskars UP86 115560 (100059 | 4 399 грн. |
Универсальный телескопический садовый сучкорез Fiskars UP86 115560 (100059 | 4 399 грн. |
Тут складно говорити об'єктивно отоварі який коштує найбільше грошей на ринку, він дуже добре зібраний, дуже багато коштує але це назавжди Як не дивно це вага, його максимальний завлений стан це 6 метрів, притому що гак із самим можна налаштувати як завгодно і він дуже гострий то по суті цей пристрій дозволить вам постригти будь-яке плодове дерево, що розумне по висоті, з землі, а це дорогого коштує Ну зрозуміло справа ціна, але знову ж такі пркупки роблять тільки усвідомлено, після того як починаєш користуватися розумієш за що ціна, напевно як і будь-яким брендових девайсів Вадим: користуюся Fiskars 115560 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →