Сучкоріз Fiskars 112190 (1002104)
Відео 1Фото 4 |
Fiskars 112190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112190
Усі ціни 20 →Сучкоріз площинний малий Fiskars PowerGear L70 112190 | 2 099 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGear S L70 (1002104) | 2 099 грн. |
Гілкоріз площинний Fiskars PowerGear S L70 112190 (1002104) | 2 099 грн. |
Сучкорез плоскостной малый Fiskars PowerGear L70 112190 (1002104) | 2 099 грн. |
Малый плоскостной сучкорез Fiskars PowerGear с загнутыми лезвиями 112190 ( | 1 799 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →