Сучкоріз Fiskars 112260 (1020186)
Відео 2Фото 5 |
Fiskars 112260 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112260
Усі ціни 15 →Сучкоріз площинний Fiskars PowerGearX LX92 112260 | 2 677 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGearX S LX92 (1020186) | 2 677 грн. |
Сучкорез Fiskars PowerGearX плоскостной (S) 112260 (1020186) | 2 149 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars PowerGearX LX92 112260 (1020186) | 2 449 грн. |
Гілкоріз площинний Fiskars PowerGearX S LX92 112260 (1020186) | 2 449 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →