Секатор Fiskars 111260 (1000567)
Відео 4Фото 8 |
Fiskars 111260 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 111260
Усі ціни 13 →Секатор площинний Fiskars SingleStep P26 111260 | 499 грн. |
Секатор плоскостной Fiskars SingleStep P26 (1000567) | 499 грн. |
Секатор площинний Fiskars SingleStep P26 111260 (1000567) | 599 грн. |
Секатор Fiskars площинний SingleStep P26 (1000567) | 499 грн. |
Секатор плоскостной Fiskars SingleStep P26 111260 (1000567) | 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Ціна, якість матеріалів та зручність використання З'єднання між собою ріжучих частин. Якщо трохи "підшаманити" то буде супер Владислав М: користуюся Fiskars 111260 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Єдиний недолік – це поєднання між собою ріжучих частин. Гаєчка дуже часто довільно відкручується через рухи вгору-вниз, що негативно позначається на якості зрізу, необхідно постійно стежити за цим і підтискати її.