Висоторіз GARDENA StarCut 160 Plus 12000-20
Відео 6Фото 3 |
GARDENA StarCut 160 Plus 12000-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA StarCut 160 Plus 12000-20
Усі ціни 9 →Висоторіз для зелених гілок GARDENA StarСut 160 Plus 32 мм 12000-20.000.00 | 3 790 грн. |
Высоторез телескопический Gardena StarCut 160 Plus (12000-20.000.00) | 4 583 грн. |
Высоторез для зеленых веток Gardena StarCut 160 plus, 32 мм 12000-20.000.0 | 4 300 грн. |
Сучкорез-высоторез Gardena StarCut 160 Plus (12000-20) | 4 584 грн. |
Висоторіз для зелених гілок до 32 мм Gardena StarCut 160 plus (12000-20) | 3 790 грн. |
ще 4 пропозиції
Я використовую цей секатор для зрізання гілок на деревах у моєму саду. Він добре виготовлений, зручний у користуванні та його легко регулювати за допомогою простих важелів. Він працює дуже плавно, а ріже точно – поверхні зрізу на гілках гладкі. Щоб відрізати гілку з відривом близько 1,5 - 2,5 я використовую повзунок (переміщаю частину рукоятки вниз по штанзі). Ріжучу головку можна нахиляти праворуч і ліворуч і утримувати в будь-якому положенні, що дозволяє легко прикріплювати ножиці. Для гілок, що знаходяться на відстані 3-х метрів і вище (максимально 6,5 метрів), я використовую нижню поперечну ручку. Можливість зрізати гілки на дальній дистанції рятує мене від використання сходів, хоч і складно однією керувати секатором. Вже на відстані 5 метрів утримати секатор двома руками мені стає важко, тоді мені допомагає чоловік. Кут розкриття різальних лез міг бути ширшим. Завдяки внутрішньому кабелю я можу працювати в будь-якому місці дерева, не заплутуючись ніде. Секатор задоволений. Добре виготовлений, зручний у користуванні та його легко регулювати за допомогою простих важелів. Працює плавно, ріже точно – поверхні зрізу на гілках гладкі. Ріжучу головку можна нахиляти вправо та вліво та утримувати у будь-якому положенні. Внутрішній кабель. На відстані 5 метрів утримати секатор двома руками стає важко. Кут розкриття різальних лез міг бути ширшим. Юлия: користуюся GARDENA StarCut 410 Plus 12001-20 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →