Сучкоріз Fiskars 112170 (1000581)
Фото 7 |
Fiskars 112170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112170
Усі ціни 13 →Сучкоріз контактний малий Fiskars PowerGear L31 112170 | 1 599 грн. |
Сучкорез контактный с силовым приводом Fiskars PowerGear L31 (1000581) | 1 599 грн. |
Сучкорез контактный малый Fiskars PowerGear L31 112170 (1000581) | 1 599 грн. |
Гілкоріз контактний Fiskars PowerGear XS L31 112170 (1000581) | 1 599 грн. |
Малый контактный сучкорез Fiskars PowerGear™ 112170 (1000581) | 1 149 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →