Набір ножів Fiskars Functional Form 1057555
Fiskars Functional Form 1057555 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1057555
Усі ціни 7 →Набір кухонних ножів у пластиковому блоці 3 шт. Fiskars Functional Form 10 | 2 434 грн. |
Набір ножів Fiskars Functional Form з пластиковою підставкою, 3 шт (105755 | 2 434 грн. |
Набор кухонных ножей с пластиковым блоком Fiskars Functional Form ™ 3 шт 1 | 2 099 грн. |
Набор ножей Fiskars FF с пластиковой подставкой 4 шт 1057555 | 2 434 грн. |
Fiskars FF 3 шт. (1057555) FF3шт.(1057555) | 3 065 грн. |
Набір кухонних ножів із пластиковим блоком Fiskars Functional Form™ 3 шт 1 | 2 099 грн. |
Набір кухонних ножів Fiskars Functional Form з 4 предметів (1057555) з пла | 2 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →