Колун Fiskars X25 XL + Saw 774 мм 2.4 кг (1025437)
Відео 3Фото 10 |
Fiskars X25 XL + Saw |
|
В комплекті ножівка Fiskars SW73
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X25 XL + Saw 774 мм 2.4 кг
Усі ціни 8 →Набір: сокира-колун Fiskars X25 XL та пилка Fiskars SW72 1025437 | 4 399 грн. |
Набор топор-колун Fiskars X25 XL и пила Fiskars SW72 (1025437) | 3 899 грн. |
Топор – колун Fiskars X25-XL 122483 + пила Fiskars SW72 1025437 | 3 999 грн. |
Набор топор-колун Fiskars X25 XL и пила Fiskars SW72 (1025437) 1025437 | 3 599 грн. |
Набор топор-колун Fiskars X25 XL и пила Fiskars SW72 (1025437) 1025437 | 3 599 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель X25 - базова модель (арт. 122480-знята з виробництва)
- Модель X25-XL - оновлена модель (арт. 122483-має рельєфну рукоять)
- Модель X25-XL - оновлена модель (арт. 1025437-має рельєфну рукоять і ножівку в комплекті)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →