Колун Cellfast C2500 ERGO (41-007) 740 мм 2.5 кг (41-007)
Відео 2Фото 14 |
Cellfast C2500 ERGO (41-007) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast C2500 ERGO (41-007) 740 мм 2.5 кг
Усі ціни 28 →Сокира-колун Cellfast Ergo C2500, 74 см, 2,5 кг (41-007) | 3 292 грн. |
Сокира-колун Cellfast ERGO C2500 74 см, 2.5 кг (41-007) 41-007 | 3 292 грн. |
CELLFAST ERGO C2500 74 см, 2.5 кг (41-007) | 3 292 грн. |
Топор-колун Cellfast ergo c2500 74 см, 2500 г 41-007 | 2 784 грн. |
CELLFAST ERGO C2500 74 см, 2.5 кг (41-007) | 3 292 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cellfast C2500 ERGO (41-007)
Ціни на Cellfast C2500 ERGO (41-007) |
---|---|---|---|---|
Cellfast C1200 ERGO (41-004) 450 мм 1.2 кг | від 1 475 грн. | 33 пропозиції | ||
Cellfast C1600 ERGO (41-005) 615 мм 1.6 кг | від 2 013 грн. | 28 пропозицій | ||
Cellfast C2000 ERGO (41-006) 740 мм 2 кг | від 3 139 грн. | 6 пропозицій | ||
Cellfast C2500 ERGO (41-007) 740 мм 2.5 кг | від 2 340 грн. | 29 пропозицій | ||
Cellfast C2700 ERGO (41-008) 930 мм 2.7 кг | від 2 675 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →