Картридж для води FITaqua AC-IL-GRD
FITaqua AC-IL-GRD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FITaqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FITaqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FITaqua AC-IL-GRD
FITaqua грандер модуль "оживления" воды FITaqua AC-IL-GRD | 1 700 грн. |
Структуризатор Грандера FITaqua AC-IL-GRD | 1 700 грн. |
Картридж структуризатор AC-IL-GRD FitAqua | 1 700 грн. |
Картридж структуризатор Грандера для систем зворотного осмосу Fitaqua AC-I | 1 955 грн. |
Картридж структуризатор Fitaqua AC-IL-GRD по системі Грандера | 1 700 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →