Fitbit Versa 4
Відео 19Фото 18 |
Розумний годинник бренду Fitbit можна віднести до гаджетів середнього цінового сегмента. Модель працює під управлінням фірмової «операційки» FitbitOS, яка серед іншого підтримує безконтактні платежі (сервіси Google Wallet/+Fitbit Pay), а також передбачає вбудованого голосового асистента Amazon Alexa. Девайс отримав динамік і мікрофон, так що дозволяє приймати Bluetooth-дзвінки (дзвінки, що надходять на пару телефону).
Смарт-годинник Fitbit Versa 4 має розширений набір метрик, де разом із базовими сьогодні параметрами, на кшталт частоти серцевих скорочень, визначення сатурації та підрахунку кроків, є й рідкісні, припустимо, вимірювання температури тіла та оцінка варіативності серцевого ритму (HRV). Останній показник серед іншого дає додаткову інформацію про стан здоров'я та ефективність фізичних навантажень.
Спортсменам-аматорам модель пропонує 40 фітнес-режимів, включаючи плавання. Наявність GPS-модуля забезпечить максимально точні дані про відстань і швидкість під час бігу та/або інших кардіотренувань просто неба. Плюс заявлено підтримку топографічних карт, корисних для туристів і не тільки. З інших особливостей наручного девайсу варто виділити наявність 1.58-дюймового AMOLED-екрана з датчиком освітленості, а також літій-полімерного акумулятора, що забезпечує до 6 днів автономного функціонування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitbit.
Купити Fitbit Versa 4
Усі ціни 36 →Смарт-годинник Fitbit Versa 4 Pink Sand/Copper Rose (FB523RGRW) | 8 270 грн. |
Смарт-годинник Fitbit Versa 4 Pink Sand/Copper Rose | 9 172 грн. |
Смарт-часы Fitbit Versa 4 Pink Sand/Copper Rose | 8 859 грн. |
Fitbit Versa 4 Pink Sand/Copper Rose (FB523RGRW) | 8 048 грн. |
Смарт-годинник Fitbit Versa 4 Black/Graphite (FB523BKBK) Versa 4 Black/Gra | 9 196 грн. |
NFC не працює, Української мови немає, є лише білоруська ( російська) так чомусь Fitbit ( google) вирішили. Fitbit pay вже майже померла, тепер там додали Google pay зі урізаним списком країн, серед якого ви не знайдете України. Загалом це "найдурніший" варіант потратити 200+ доларів, сам купивши нові за 40 доларів на сайті - барахолці. ні майже всі |