Fitbit Inspire 3
Відео 23Фото 9 |
П'яте покоління одного з найпопулярніших фітнес-трекерів на ринку США та Європи. Порівняно з попередником модель отримала компактний довгастий циферблат діагоналлю 0.7-дюймів. Екран базується на матриці AMOLED із сенсорним керуванням та підтримкою функції Always-On Display. Незважаючи на перехід на енергоємніший дисплей, автономність браслета залишилася на колишньому рівні і в середньому становить 10 днів роботи від одного заряду акумулятора.
Фітнес-трекер виводить інформацію про дзвінки, повідомлення та повідомлення зі смартфона, вимірює різні показники здоров'я та спортивної активності, включаючи вміння визначати ЧСС у режимі реального часу (включаючи варіативність серцевого ритму), відраховувати пройдені кроки, вимірювати сатурацію крові киснем, а також фіксувати фізичної активності та подолану відстань. Також гаджет навчився відстежувати якість сну та вести жіночий календар.
Для порівняння Inspire 2 обмежувався пульсометром, крокоміром, лічильником калорій та трекером фізичної активності. Разом з браслетом компанія виробник представила кілька нових режимів вправ, включаючи високоінтенсивні інтервальні тренування, важку атлетику та танці. Загалом браслет підтримує понад 40 різних типів фізичної активності. Дизайн Inspire 3 нагадує фітнес-трекери Mi Band: пристрій є компактним пластиковим капсулем, який вставляється в паз силіконового ремінця і одягається на руку. Параметри вологозахисту складають WR50, що допускає миття рук і плавання в басейні. Для спайки зі смартфоном використається енергоефективний Bluetooth версії 5.0. Браслет вміє виводити інформацію про текстові дзвінки та повідомлення, що надходять на смартфон.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitbit.
Купити Fitbit Inspire 3
Усі ціни 6 →Fitbit by Google Inspire 3 Black | 4 688 грн. |
Смарт-годинник Google Fitbit Inspire 3 чорний (FB424BKBK) FB424BKBK | 5 560 грн. |
Смарт-годинник Google Fitbit Inspire 3 жовтий (FB424BKYW) FB424BKYW | 5 560 грн. |
Смарт-годинник Google Fitbit Inspire 3 бузковий (FB424BKLV) FB424BKLV | 5 560 грн. |
Fitbit by Google Inspire 3 Yellow | 4 638 грн. |
Fitbit by Google Inspire 3 lilac | 4 638 грн. |