Котушка Flagman Bonus 2000S (FBS2000S)
Відео 2Фото 6 |
Flagman Bonus 2000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Bonus 2000S
Катушка спиннинговая Flagman Bonus 2000S 5+1 Screw-in handle FBS2000S | 560 грн. |
Котушка Flagman Bonus 2000S (FBS2000S) | 595 грн. |
Котушка спінінгова Flagman Bonus 2000S арт FBS2000S | 700 грн. |
Котушка спінінгова Flagman Bonus 2000S FBS2000S | 560 грн. |
Котушка спиннинговая Flagman Bonus 2000S | 700 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →