Котушка Flagman Bonus 2500S (FBS2500S)
![]() |
Flagman Bonus 2500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Bonus 2500S
Усі ціни 14 →Набор Спиннинговое удилище Flagman Bonus 79M 2.36м 5-25г + Катушка спиннинговая Flagman Bonus 2500S 5+1 Screw-in handle | 1 131 грн. |
| 1 013 грн. |
Набор Спиннинговое удилище Flagman Bonus 80ML 2.44м 5-18г FBS80ML + Катушка спиннинговая Flagman Bonus 2500S 5+1 Screw-in ha | 1 105 грн. |
Набор Спиннинговое удилище Flagman Bonus 73UL 2.21м 2-8г + Катушка спиннинговая Flagman Bonus 2500S 5+1 Screw-in handle | 1 068 грн. |
Набор Спиннинговое удилище Flagman Bonus 70L 2.13м 4-15г + Катушка спиннинговая Flagman Bonus 2500S 5+1 Screw-in handle | 1 100 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →