Пила Flex SBG 4910 (390.518)
Відео 3Фото 4 |
Flex SBG 4910 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex SBG 4910
Усі ціни 6 →Flex SBG 4910 230/CEE 390518 | 26 360 грн. |
Flex SBG 4910 230/CEE 390518 | 27 019 грн. |
Стрічковопильний верстат по металу Flex SBG 4910 | 22 379 грн. |
Пила стрічкова по металу Flex SBG 4910 230/CEE | 23 828 грн. |
Стрічкопильний верстат по металу Flex SBG 4910 230/CEE | 26 762 грн. |
Пила стрічкова по металу Flex SBG 4910 230/CEE | 23 833 грн. |
Відеоогляди