Матрац Flitex Comfort Aero 10 90x190 (FT20.10.011)
від 3 200 до 4 050 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:10 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero 10 21
Характеристики
Flitex Comfort Aero 10 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero 10 90x190
Сортувати
Матрас детский Flitex Comfort Aero 90х190х10 см (FT20.10.011) | 3 240 грн. |
Матрац Kids Comfort Aero (10 см) 90x190 (FT20.10.011) | 3 200 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero 90х190х10 (FT20.10.011) | 3 443 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero 90*190*10 (FT20.10.011) | 3 443 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero, 90х190х10 | 4 050 грн. |
Закрити
Рекомендуємо