Матрац Usleep SleepRoll Snow 90x190
від 2 902 до 3 541 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:6 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Snow 16
Характеристики
Usleep SleepRoll Snow 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Snow 90x190
Сортувати
Usleep Snow 90*190 | 2 902 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Snow 90х190 | 3 187 грн. |
Usleep Snow 90*190 | 3 541 грн. |
Тонкий матрац топпер-футон SleepRoll Snow 90x190 | 3 293 грн. |
Закрити
Рекомендуємо