Матрац Flitex Comfort Aero 20 90x200 (FT20.11.034)
від 5 488 до 7 036 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero 20 20
Характеристики
Flitex Comfort Aero 20 90x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero 20 90x200
Сортувати
Матрас детский Flitex Comfort Aero 90х200х20 см (FT20.11.034) | 5 629 грн. |
Матрац безпружинний Comfort Aero (20 см) 90x200 (FT20.11.034) | 5 488 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero 90х200х20 (FT20.11.034) | 5 981 грн. |
Матрас Flitex Comfort Aero 200х90х20 см | 7 036 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero, 90*200*20 | 5 981 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero, 90х200х20 (FT20.11.034) | 7 036 грн. |
Закрити
Рекомендуємо