Матрац Flitex Comfort Aero LTX 10 80x190 (FT20.7.014)
від 3 443 до 4 358 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:10 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero LTX 10 22
Характеристики
Flitex Comfort Aero LTX 10 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero LTX 10 80x190
Сортувати
Матрац Kids Comfort AeroLTX (10 см) 80x190 (FT20.7.014) | 3 443 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero LTX 80х190х10 (FT20.7.014) | 3 704 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort AeroLTX 190х80х10 см | 4 358 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort AeroLTX 80*190*10 (FT20.7.014) | 3 704 грн. |
Матрац Kids Comfort AeroLTX, 190х80х10 див., Flitex | 4 358 грн. |
Закрити
Рекомендуємо