Матрац Eurosleep Cocos-Latex 80x190
від 3 762 до 3 919 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Cocos-Latex 16
Характеристики
Eurosleep Cocos-Latex 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos-Latex 80x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos-Latex 80х190 + сумка в подарок | 3 919 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Latex 80х190 (5081) | 3 762 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Latex 80х190 (5081) | 3 919 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos-Latex 80x190 | 3 919 грн. |
Матрац ортопедичний EUROSLEEP COCOS LATEX трикотаж 80x190 см | 3 918 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos-Latex/кокос латекс. 80х190 см. | 3 919 грн. |
Тонкий матрац-топпер Eurosleep Cocos-Latex 80x190 | 3 919 грн. |
Закрити
Рекомендуємо