Секатор FLO 99204
Відео 1Фото 3 |
FLO 99204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FLO 99204
Усі ціни 7 →Секатор FLO 215 мм (99204) | 246 грн. |
Секатор FLO 215 мм (99204) | 322 грн. |
Секатор для гілок тефлон 20 мм 215 мм FLO 99204 | 281 грн. |
Секатор садовий FLO різ до 20 мм 220 мм (99204) | 219 грн. |
Секатор із тефлоновим покриттям леза, до 20 мм, 215 мм FLO (99204) | 249 грн. |
Секатор для гілок FLO 99204 215 мм | 253 грн. |
Сікатор до гілок Flo d= 20 мм тефлон 215 мм 99204 | 250 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →