Секатор Technics 71-000
Technics 71-000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics 71-000
Секатор TECHNICS 195мм косий зріз,пласт.ручка 71-000 | 248 грн. |
Секатор садовий Technics 71-000 для черешків 195мм зріз косий ручка пласти | 254 грн. |
Секатор садовий Technics 71-000 195 мм | 181 грн. |
Секатор для черешків 71-000 ручка пластикова 195 мм TECHNICS 72764 | 330 грн. |
Секатор для живців 195мм, косий зріз, ручка пластикова Technics | 71-000 ( | 252 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →