Лопата Flora 5045224
Відео 1Фото 6 |
Flora 5045224 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flora 5045224
Усі ціни 8 →Лопата штикова FLORA з металевою ручкою 285×195×800мм 1.6кг (американка) ( | 485 грн. |
Лопата Flora штыковая с металлической ручкой 285x195x800мм 1.6кг (5045224) | 625 грн. |
Лопата Flora штикова з металевою ручкою 285x195x800мм 1.6кг (5045224) 5045 | 485 грн. |
Лопата штикова Flora з металевою ручкою 285×195×800мм (5045224) 5045224 | 485 грн. |
Flora Лопата Flora штикова з металевою ручкою 285x195x800мм 1.6кг (5045224 | 485 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →