Лопата Flora 5046034
Відео 1Фото 6 |
Flora 5046034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flora 5046034
Усі ціни 8 →Лопата совкова FLORA з пластиковою ручкою 280×240×1050мм 1.8кг (5046034) 5 | 525 грн. |
Лопата Flora совковая с пластиковой ручкой 280x240x1050мм 1.8кг (5046034) | 762 грн. |
Лопата Flora совкова із пластиковою ручкою 280x240x1050мм 1.8кг (5046034) | 525 грн. |
Лопата совкова Flora з пластиковою ручкою 280×240×1050мм (5046034) 5046034 | 525 грн. |
Flora Лопата Flora совкова із пластиковою ручкою 280x240x1050мм 1.8кг (504 | 525 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →