Тепловентилятор Floria ZLN6151
Floria ZLN6151 термостат білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Floria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Floria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Floria ZLN6151
Усі ціни 23 →Floria Floria ZLN-6151 | 670 грн. |
Тепловентилятор Floria ZLN-6151/23866 | 599 грн. |
Тепловентилятор Floria ZLN-6151, White, 2000Вт, напольный, 3 режима работы | 581 грн. |
Floria ZLN-6151/23866 | 670 грн. |
Floria ZLN6151 ZLN-6151 | 589 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Floria ZLN6151
Ціни на Floria ZLN6151 |
---|---|---|---|---|
Floria ZLN6151 | від 399 грн. | 24 пропозиції | ||
Floria ZLN6152 | від 399 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →