Каструля Forest 305303
Forest 305303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 305303
Усі ціни 7 →Кастрюля FoREST Basic Range высокая с крышкой 18,4 л (305303) 305303 | 2 927 грн. |
Каструля FoREST Basic Range висока з кришкою 18,4 л (305303) 305303 | 2 927 грн. |
FoREST Каструля FoREST Basic Range висока з кришкою 18,4 л (305303) 305303 | 2 927 грн. |
Каструля висока FoREST з кришкою 30х26 см 18,4 л (305303) | 3 452 грн. |
Каструля висока з кришкою нержавіюча сталь H 260 мм D 300 мм V 18,4 л сері | 3 513 грн. |
Каструля FoREST Basic Range висока з кришкою 18,4 л (305303) | 3 484 грн. |
Каструля FoREST Basic Range висока з кришкою 18,4 л (305303) | 4 261 грн. |
Модификації Forest 305303
Ціни на Forest 305303 |
---|---|---|---|---|
Forest 305284 | від 2 364 грн. | 7 пропозицій | ||
Forest 305303 | від 2 927 грн. | 7 пропозицій | ||
Forest 305342 | від 3 847 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →