Ківш Forest 310241
Forest 310241 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 310241
Сотейник FoREST без кришки 24х11 см, 5 л (310241) | 1 481 грн. |
Сотейник без кришки нержавіюча сталь H 110 мм D 240 мм V 5 л серія Resto R | 1 499 грн. |
Сотейник FoREST без кришки з нержавіючої сталі 24х11см/5л (310241) | 1 472 грн. |
Сотейник FoREST 5л d24 см h11 см нержавійка (310241) | 1 355 грн. |
Модификації Forest 310241
Ціни на Forest 310241 |
---|---|---|---|---|
Forest 310167 | від 664 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 310181 | від 889 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 310201 | від 916 грн. | 7 пропозицій | ||
Forest 310241 | від 1 355 грн. | 4 пропозиції | ||
Forest 310281 | від 1 817 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →