Ківш Forest 322475
Forest 322475 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 322475
Усі ціни 8 →Ковш FoREST Resto Range конический 3 л (322475) 322475 | 1 032 грн. |
Ківш FoREST Resto Range конічний 3 л (322475) 322475 | 1 042 грн. |
FoREST Ківш FoREST Resto Range конічний 3 л (322475) 322475 | 1 042 грн. |
Сотейник FoREST конічний без кришки 24х7,5 см 3 л (322475) | 1 236 грн. |
Сотейник нержавіюча сталь H 75 мм D 240 мм V 3 л серія Resto Range FoREST | 1 251 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Forest 322475
Ціни на Forest 322475 |
---|---|---|---|---|
Forest 321660 | від 597 грн. | 7 пропозицій | ||
Forest 322065 | від 831 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 322475 | від 1 032 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →