Powerbank FOREVER TB-411 (GSM103789)
Фото 4 |
FOREVER TB-411 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FOREVER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FOREVER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FOREVER TB-411
Усі ціни 6 →Універсальна мобільна батарея Forever TB-411 ALLin1 USB-C + Lightning + mi | 657 грн. |
Универсальная мобильная батарея Forewer TB-411 ALLin1 USB-C + Lightning + | 694 грн. |
Forever TB-411 ALLin1 10000 mAh Black (1283126565083) 1283126565083 | 749 грн. |
Forever TB-411 ALLin1 10000 mAh with cables USB-C + Lightning + microUSB B | 699 грн. |
Powerbank Forever Power bank TB-411 ALLin1 10000mAh USB-C + Lightning + mi | 699 грн. |
Forever TB-411 10000 mAh Black (GSM103789) | 649 грн. |