Вантажна шина Formula Drive 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Formula Drive 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 K 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Formula 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Formula.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Formula Drive 315/80 R22.5 156L
Formula Drive (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 10 000 грн. |
Formula Drive ведуча ведуча (315/80R22,5 156/150L) 288416 | 9 880 грн. |
Шина Formula Drive (провідна) 315/80 R22.5 156/150L | 11 029 грн. |
Модификації Formula Drive 315/80 R22.5 156L
Ціни на Formula Drive 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Formula Drive 315/80 R22.5 156K | від 18 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Formula Drive 315/80 R22.5 156L | від 9 880 грн. | 3 пропозиції |