Радіатор опалення Fornello 22 600x600
від 1 907 до 2 201 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації Fornello 22 14
Характеристики
Fornello 22 600x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fornello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fornello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Fornello 22 600x600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор опалення FORNELLO 600x600 мм бокове підключенн | 2 201 грн. |
Радиатор стальной панельный Fornello 22 бок 600x600 | 1 907 грн. |
Радіатор сталевий Fornello 22 тип 600x600 мм бічне підключення (21096) 000 | 2 201 грн. |
Радиатор стальной панельный Fornello 22 бок 600x600 000021096 | 2 091 грн. |
Закрити
Рекомендуємо