Радіатор опалення Optimum 22K 600x600
від 1 835 до 2 819 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Optimum 22K 30
Характеристики
Optimum 22K 600x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Optimum 22K 600x600
Сортувати
Радиатор стальной Optimum 600x600 22 тип К | 1 835 грн. |
OPTIMUM 600x600 22 тип К | 2 167 грн. |
Радіатор сталевий панельний Optimum 22 бок 600х600 140320241148 | 2 167 грн. |
Радіатор сталевий панельний OPTIMUM 22 бок 600x600 13675 | 2 819 грн. |
Радиатор стальной панельный Optimum 22 бок 600x600 000013675 | 1 950 грн. |
Радіатор сталевий Optimum тип 22K 600x600 мм 1469 Вт (22K 600x600) | 2 243 грн. |
OPTIMUM 600x600 22 тип К | 2 167 грн. |
Закрити
Рекомендуємо