Зарядний пристрій Forte CD-10M
Forte CD-10M |
|
Недорогий зарядний пристрій трансформаторного типу для підзарядки акумуляторів з напругою 6 і 12 В. Модель заточена під роботу з акумуляторними батареями ємністю від 20 до 120 Агод. Живлення на зарядник подається від стандартних побутових електромереж з напругою 230 В. Сам пристрій забезпечує силу зарядного струму в діапазоні від 2.5 до 10 А. Поточне значення сили струму на виході показує аналоговий амперметр.
Forte CD-10M оснащується механічною ручкою плавного регулювання сили струму та двопозиційним перемикачем напруги (6 В/12 В). Також на лицьову панель винесені різні індикатори роботи зарядного пристрою. У моделі реалізовані системи захисту від неправильної полярності, короткого замикання та перезаряджання. Корпус приладу має клас захисту IP23. Безпроблемна експлуатація зарядного пристрою можлива в діапазоні температури навколишнього повітря від -10 °С до +40 °С. Для зручності перенесення зарядника вручну в конструкції передбачена зручна ручка на верхньому майданчику корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Купити Forte CD-10M
Усі ціни 16 →Зарядное устройство Forte CD-10М (70052) | 1 646 грн. |
Forte CD-10М | 1 491 грн. |
Зарядний пристрій FORTE CD-10М (70052) | 1 579 грн. |
Зарядний пристрій - cd-10м (forte) | 1 600 грн. |
Зарядний пристрій Forte CD-10М 8059 | 1 164 грн. |
Зарядку купував в інтернеті тому деякі нюанси дізнавшись лише при експлуатації! До плюсів можна віднести те що відає досить сильний струм 10А! + у тому що можна й на 6 вольт теж заряджатись! До мінусів можна віднести те, що вентилятор працює завжди в дві сторони !!! Це коли підключаєш до 220в та якщо накинути клеми то вентилятор теж буде працювати! Але б якщо він працював собі тихенько то нічого але він з цим корпусом якось посилюється гул який тільки можна зменшити заклеївши решітку яка прикриває вентилятор по середині! Тоді гул ставати не нав'язливий! А ще свідодіод який показує мережу настільки яскравий що мені довелося його ізолентою заклеїти бо він як ліхтарик сліпить аж! Якщо вас не турбувати мною описані недоліки, то можете брати, працювати буде! Швидко заряджає, міцний корпус, індикація по зарядці! Шумити вентилятор і те що він завжди працює! Станислав Г: користуюся Forte CD-10M більше року |
Купивши пів року тому апарат відмінний нарікань нема Компактний незаймає багато містя Небачу користуюся Forte CD-10M кілька місяців |