Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Активний відпочинок та електротранспорт   /   Електроскутери та легкі мопеди   /   Forte

Електроскутер Forte Striker

Фото - Електроскутер Forte Striker
Відео 1Фото 21
Forte Striker
Запас ходу:60 км
Максимальна швидкість:45 км/год
Потужність двигуна:3.4 к.с., 2.5 кВт
Максимальне навантаження:100 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, підніжка
Ніша для дрібниць. Гачок для речей. Пасажирська спинка в комплекті.
Всі характеристики
Характеристики Striker
Основне
Типелектроскутер
Максимальне навантаження100 кг
Ходові хар-ки
Запас ходу60 км
Максимальна швидкість45 км/год
Швидкісні режими3
Колесагумові надувні безкамерні
12 "
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий
Круїз-контроль
Додатковофари і габарити
покажчики поворотів
сигнал (клаксон)
протиугонна система
пасажирське сидіння / зі спинкою /
підніжка
Двигун і живлення
Потужність двигуна3.4 к.с.
Потужність двигуна2.5 кВт
Кількість двигунів1 шт.
Тип акумулятораграфеновий
Ємність батареї36 Агод
Час повної зарядки8 год
USB-вихід для зарядки
Інше
Габарити187х72х113.7 см
Вага111 кг
Офіційний сайтforte.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Forte Striker

Усі ціни 7 →

Електроскутер FORTE STRIKER (Green) 2500W

Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
62 999 грн.

Скутер акумуляторний forte striker чорний

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
59 127 грн.

Електроскутер FORTE STRIKER Green (138253) 137329

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Електроскутер FORTE STRIKER Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
63 457 грн.

Скутер акумуляторний forte striker зелений

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Електроскутер FORTE STRIKER Black (138255) 137331

Офіційний партнер Forte
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Електроскутер FORTE STRIKER Зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  BPM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Відеоогляди