Віброплита Forte PC54 TWP
Фото 7 |
Forte PC54 TWP
Сила удару:13 кН
Двигун:бензиновий, 196 см³
Потужність:6.5 к.с., 4.8 кВт
Частота вібрації:5500 уд/хв
Глибина трамбування:300 мм
Розмір підошви:540 мм, x 420 мм
Всі характеристики
Характеристики PC54 TWP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte PC54 TWP
Усі ціни 7 →Виброплита Forte PC 54 TWP 98162 | 29 001 грн. |
Виброплита Forte PC54 Twp | 21 522 грн. |
Виброплита Forte PC 54 TWP 6.5кс, 540х420мм (98162) 98162 | 27 385 грн. |
Віброплита Forte PC 54 TWP 6.5кс, 540х420мм (98162) 98162 | 27 385 грн. |
Forte Віброплита Forte PC 54 TWP 6.5кс, 540х420мм (98162) 98162 | 27 385 грн. |
Віброплита Forte PC 54 TWP 6.5 к. с. (BP98162) | 24 184 грн. |
Віброплита Forte PC 54 TWP 6.5лс, 540х420мм (98162) | 30 573 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →