Віброплита Forte PC69 TWP
Forte PC69 TWP
Сила удару:28 кН
Двигун:бензиновий, 196 см³
Потужність:6.5 к.с.
Частота вібрації:5400 уд/хв
Розмір підошви:690 мм, x 460 мм
Всі характеристики
Характеристики PC69 TWP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte PC69 TWP
Усі ціни 7 →Виброплита Forte PC 69 TWP 100275 | 31 819 грн. |
Виброплита Forte Pc 69 Twp | 22 806 грн. |
Віброплита Forte PC 69 TWP 6.5кс, 690х460мм (100275) 100275 | 30 114 грн. |
Віброплита Forte PC 69 TWP 6.5кс, 690х460мм (100275) 100275 | 30 129 грн. |
Forte Віброплита Forte PC 69 TWP 6.5кс, 690х460мм (100275) 100275 | 30 114 грн. |
Віброплита Forte PC 69 TWP 6.5 к. с. (BP100275) | 26 656 грн. |
Віброплита Forte PC 69 TWP 6.5лс, 690х460мм (100275) | 33 832 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →