Свердловинний насос Forwater QGD 1.2-50-0.37
Forwater QGD 1.2-50-0.37 50 м 1.2 м³/год 100 м 1.2 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forwater QGD 1.2-50-0.37
Усі ціни 8 →Forwater Forwater 4S QGD1,2-50-0,37 кВт | 5 320 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Forwater 3S QGD1.2-50-0.37 кВт | 5 320 грн. |
Насос глибинний Forwater 4SQGD1,2-50-0,37 кВт з вбудованим конденсатором | 5 320 грн. |
Forwater Forwater 3S QGD1,2-50-0,37 кВт | 5 320 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Forwater 4S QGD1.2-50-0.37 кВт | 5 320 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Forwater QGD 1.2-50-0.37
Ціни на Forwater QGD 1.2-50-0.37 |
---|---|---|---|---|
Forwater QGD 1.2-50-0.37 | від 5 320 грн. | 8 пропозицій | ||
Forwater QGD 1.2-100-0.75 | від 6 467 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →