Свердловинний насос Forwater 4SKM 100
Forwater 4SKM 100 45 м68 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forwater 4SKM 100
Forwater Forwater 4SKM 100 | 7 510 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Forwater 4SKM 100 | 7 510 грн. |
Насос глибинний Forwater 4SKM 100 | 7 510 грн. |
Насос глибинний вихровий Forwater 4SKM100 h=50 m 0.75 кВт | 5 328 грн. |
Модификації Forwater 4SKM 100
Ціни на Forwater 4SKM 100 |
---|---|---|---|---|
Forwater 4SKM 100 | від 5 328 грн. | 4 пропозиції | ||
Forwater 4SKM 150 | від 9 179 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →