Свердловинний насос Vitals 4DV 2023-0.75r
Vitals 4DV 2023-0.75r 54 м 3.24 м³/год 96 м 3.06 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 4DV 2023-0.75r
Усі ціни 13 →Насос заглибний колодязний вихровий Vitals aqua 4DV 2023-0.75rc 48638 | 3 692 грн. |
Насос погружной скважинный вихревой Vitals aqua 4DV 2023-0.75rc | 4 438 грн. |
Насос занурювальний вихровий свердловинний Vitals aqua 4DV 2023-0.75rc (48 | 4 460 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua 4DV 2023-0.75r 47618 | 5 000 грн. |
Насос погружной скважинный вихревой Vitals aqua 4DV 2023-0.75r | 5 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Vitals 4DV 2023-0.75r
Ціни на Vitals 4DV 2023-0.75r |
---|---|---|---|---|
Vitals 4DV 2023-0.75r | від 3 692 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitals 4DV 2032-1.3r | від 4 600 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →