Свердловинний насос Dongyin 777403
Dongyin 777403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777403
Усі ціни 10 →Насос центробежный Dongyin 0.55кВт H 86 40м кабеля (777403) | 7 387 грн. |
Dongyin Dongyin 3SEm1,8/20 (777403) 777403 | 7 619 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.55кВт H 86(66)м Q 45(30)л/хв d80мм (777403) | 7 433 грн. |
Насос Dongyin 0.55кВт H 86(66)м Q 45(30)л/хв Ø80мм 40м кабелю (777403) 0.5 | 6 583 грн. |
Насос Dongyin 777403 Центробіжний 0.55кВт H 86(66)м Q 45(30)л/хв Ø80мм 40м | 7 433 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777403:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777403
Ціни на Dongyin 777403 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777400 | від 4 163 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777401 | від 4 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777402 | від 5 459 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777403 | від 6 583 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777404 | від 9 854 грн. | 1 пропозиція | ||
Dongyin 777405 | від 13 852 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 777406 | від 25 732 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →