Свердловинний насос Forwater APJ 1.8-50-0.5
Forwater APJ 1.8-50-0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forwater APJ 1.8-50-0.5
Forwater Forwater 4APJ 1.8-50-0.5 кВт | 8 032 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Forwater 4APJ 1.8-50-0.5 кВт | 8 032 грн. |
Насос глибинний Forwater 4APJ 1.8-50-0.5 кВт | 8 032 грн. |
Насос глибинний Forwater 4APJ 1.8-50-0.5 кВт | 8 570 грн. |
Модификації Forwater APJ 1.8-50-0.5
Ціни на Forwater APJ 1.8-50-0.5 |
---|---|---|---|---|
Forwater APJ 1.8-50-0.5 | від 8 032 грн. | 4 пропозиції | ||
Forwater APJ 2-60-0.75 | від 9 909 грн. | 3 пропозиції | ||
Forwater APJ 1.2-100-0.75 | від 9 909 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →