FOSSIL Gen 6 Smartwatch 44mm
Відео 37Фото 18 |
Досить просунута модель сучасних розумних годин, представлена на ринку популярним американським виробником класичних наручних годинників компанією FOSSIL. Перше, що кидається в очі — це звичайно ж повністю класичний корпус, завдяки якому при установці відповідних циферблатів і активації режиму Allways on Display девайс складно буде відрізнити від механічного «побратима». Проте перед нами досить просунутий розумний девайс.
Годинник FOSSIL Gen 6 без проблем підключаються до смартфону користувача по бездротовому інтерфейсу Bluetooth v 5.0. Після сполучення на девайс будуть виводитися повідомлення про всі нові повідомлення (месенджери, пошта, sms та ін), вхідні дзвінки, повідомлення календаря, будильники та ін При цьому відповісти на вхідний дзвінок можна безпосередньо з годинника, для чого передбачений вбудований динамік і мікрофон.
Підтримується голосове управління, є вбудований Google Assistant. Девайс може рахувати кроки, розраховувати спалені калорії, вимірювати рівень кисню в крові, пульсу, а також відстежувати фази сну. Годинник оснащений якісним круглим екраном з діагоналлю 1,28, просунутою матрицею AMOLED і роздільною здатністю 416x416. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, товщина корпусу становить 13 мм, але при цьому загальна вага годинника без ремінця становить 43 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FOSSIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FOSSIL.
Купити FOSSIL Gen 6 Smartwatch 44mm
Усі ціни 21 →Смарт-годинник Fossil Gen 6 Brown Leather (FTW4062) | 10 199 грн. |
Смарт-часы Fossil Gen 6 Black Silicone (FTW4061) | 6 000 грн. |
Смарт-часы Fossil Gen 6 44 mm Smoke Stainless Steel (FTW4059) | 9 099 грн. |
Fossil FTW4059 | 10 500 грн. |
Модификації FOSSIL Gen 6
Ціни на FOSSIL Gen 6 |
---|---|---|---|---|
FOSSIL Gen 6 Smartwatch 42mm | від 6 000 грн. | 22 пропозиції | ||
FOSSIL Gen 6 Smartwatch 44mm | від 6 000 грн. | 21 пропозиція |