Душова система Frap H61 F2461
Frap H61 F2461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H61 F2461
Усі ціни 7 →Душова система FRAP із верхнім душем та виливом латунна хром F2461 | 6 310 грн. |
Душева система Frap F2461, поворотний вилив - перемикач на лійку, 3 режими | 6 310 грн. |
Душевая система Frap F2461, поворотный излив - переключатель на лейку, 3 р | 5 364 грн. |
Душова система Frap F2461 | 6 310 грн. |
Душева система Frap H61 F2461, поворотний вилив - перемикач на лійку, 3 ре | 6 310 грн. |
Душова система FRAP із верхнім душем та виливом латунна хром F2461 | 6 310 грн. |
Душева система Frap F2461, поворотний вилив - перемикач на лійку, 3 режими | 6 310 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →