Душова система Frap F2416
Фото 10 |
Frap F2416 |
|
Поворот виливу перемикає потік води на ручний душ. Регулювання по висоті душової штанги. В комплекті 6 кольорових накладок на ручку змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap F2416
Усі ціни 11 →Душова система FRAP із верхнім душем та виливом латунна хром F2416 | 4 428 грн. |
Душева система з верхнім душем Frap F2416, вилив, лійка 3 режими, хром 103 | 4 428 грн. |
Душевая система с верхним душем Frap F2416, излив, лейка 3 режима, хром | 4 428 грн. |
Душова система Frap F2416 Хром | 4 428 грн. |
Душева система з верхнім душем Frap H24 F2416, вилив, лійка 3 режими, хром | 4 428 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →