Наручний годинник Freelook F.8.1040.02
Freelook F.8.1040.02 |
|
PVD покриття кольору "жовте золото".
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Freelook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Freelook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Freelook F.8.1040.02
Часы Freelook F.8.1040.02 | 4 244 грн. |
Жіночі наручні годинники Freelook F.8.1040.02 | 4 244 грн. |
Жіночий наручний годинник Freelook F.8.1040.02 | 4 244 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →