Игровой коврик Frime SpeedPad M
Frime SpeedPad M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime SpeedPad M
Усі ціни 12 →Игровая поверхность Frime GPF-SP-M-01 SpeedPad M | 268 грн. |
Ігрова поверхня Frime GPF-SP-M-01 SpeedPad M | 169 грн. |
Frime SpeedPad M (GPF-SP-M-01) GPF-SP-M-01 | 259 грн. |
Frime GPF-SP-M-01 | 189 грн. |
Frime GPF-SP-M-01 SpeedPad M GPF-SP-M-01SpeedPadM | 189 грн. |
ще 7 пропозицій
Гарний коврик великий розмір, прошитий контур |
Гарний килим, за власну ціну. Ціна Відмінно прошитий контур Неприємний запах гуми перших двох днів. Zombie: користуюся Frime SpeedPad XXL кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Frime SpeedPad M
Ціни на Frime SpeedPad M |
---|---|---|---|---|
Frime SpeedPad M | від 169 грн. | 12 пропозицій | ||
Frime SpeedPad XL | від 219 грн. | 23 пропозиції | ||
Frime SpeedPad XXL | від 393 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →