Игровой коврик Hator Tonn S (HTP-010)
Відео 1Фото 5 |
Hator Tonn S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Tonn S
Усі ціни 40 →Килимок HATOR Tonn S (Black) HTP-010 | 159 грн. |
Iгрова поверхня Hator Tonn S Black (HTP-010) HTP-010 | 159 грн. |
Hator Tonn S (HTP-010) HTP-010 | 159 грн. |
Hator Tonn S HTP-010 | 209 грн. |
Игровая поверхность Hator Tonn S Black (HTP-010) HTP-010 | 159 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 3 |
Килимок якісний. Не смердить))) За 200 гривень точно треба Ціна та якість Немає користуюся Hator Tonn S менше місяця |
Купивши в телемарті "з витрини", разом з razer deathadder, розміру вистачає на мої потреби (граю в кс, варзон іноді). Килимок не смердить, оплітка по краях, гарно прилипає до столу. Не смердить
Ведмедик гарно сковзати по ньому Ні Сергій: користуюся Hator Tonn M кілька місяців |
Розмір, матеріал, ціна. Не зовсім недолік тому, що я розумів, що краї поверхні сформовані шляхом лазерного різання, а не оверлок простіше кажучи не прошиті краї ковра.
Але тоді, коли я брав його HATOR ще не випустили модель ковру з оверлоком (Hator Tonn Evo XXL) Дмитро Олександрович: користуюся Hator Tonn XXL більше року |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Hator Tonn S
Ціни на Hator Tonn S |
---|---|---|---|---|
Hator Tonn S | від 150 грн. | 41 пропозиція | ||
Hator Tonn M | від 238 грн. | 42 пропозиції | ||
Hator Tonn L | від 416 грн. | 55 пропозицій | ||
Hator Tonn XXL | від 849 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →