Фритюрниця Fritel Fun FF 1200
Фото 6 |
Fritel Fun FF 1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fritel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fritel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fritel Fun FF 1200
Фритюрниця Fritel Ff 1200 | 4 050 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Fritel FF 1200 | 4 067 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Fritel FF 1200 | 4 053 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Fritel FF 1200 | 4 057 грн. |
Захист від перегріву