Фритюрниця Fritel FR 1455
Фото 4 |
Fritel FR 1455 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fritel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fritel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fritel FR 1455
Фритюрниця Fritel Fr 1455 | 4 733 грн. |
Мультипечь (аэрофритюрница) Fritel FR 1455 | 4 724 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Fritel FR 1455 | 4 740 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Fritel FR 1455 | 4 718 грн. |
Захист від перегріву