Кондиціонер Fujico FMA-07HRDN1 20 м²
Відео 3Фото 10 |
Спліт-система 2023 випуску від бренду Fujico - це відносно недорогий кондиціонер, який призначається для приміщень площею до 20 м². Відповідно, ефективна потужність охолодження становить 7000 BTU або 2100 Вт. У відповідній лінійці виробника крім «сімки» також зустрічаються продуктивніші агрегати, які рекомендовані для об'єктів від 25 до 70 квадратних метрів. До переваг кліматичної техніки відноситься наявність інверторного компресора, що дозволяє гнучко керувати потужністю і відійти від чергування циклів включення та вимкнення.
Настінний кондиціонер Fujico FMA-07HRDN1 підтримує четвірку робочих режимів, включаючи обігрів (потужність 2200 Вт), вентиляцію (продуктивність 1100 м³/год) та видалення вологи. Користувачі можуть налаштувати таймер, активувати нічний режим (за замовчуванням максимальний рівень шуму не повинен перевищувати 37 дБ, а мінімальні обороти — 29 дБ). Цілком звично для сучасних рішень, як холодоагент використовується екологічний фреон R410А. На окрему згадку заслуговує дисплей на корпусі внутрішнього блоку, наявність самодіагностики несправностей, функції самоочищення, пульта з датчиком температури в комплекті постачання. Опціонально є можливість дистанційного керування та інтеграції кондиціонера в еко-систему розумного будинку, для чого потрібно докупити модуль Wi-Fi.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujico.
Купити Fujico FMA-07HRDN1 20 м²
Усі ціни 7 →Кондиционер FUJICO Standart DC INVERTER FMA-07HRDN1 | 16 230 грн. |
Кондиціонер Fujico FMA-07HRDN1 | 11 500 грн. |
Кондиціонер Fujico Standart DC Іnverter FMA-07HRDN1 | 16 650 грн. |
Кондиционер Fujico FMA-07HRDN1 | 17 293 грн. |
Кондиціонер Fujico FMA-07HRDN1 | 16 230 грн. |
Кондиціонер Fujico FMA-07HRDN1 | 16 320 грн. |
зовнішній блок норм не шумний. внутрішній для спальні не годиться. шумний. 36-38 децибел і чути його. споживання електроенергії відповідає заявленим характеристикам зовнішній вигляд норм. зовнішній блок не вібрує і не шумить. охолоджує більш-менш. гріє теж менш. на 4ку кондів шумний внутрішній блок. для офісу норм, але для спальні не дуже |
Модификації Fujico FMA-07HRDN1
Ціни на Fujico FMA-07HRDN1 |
---|---|---|---|---|
Fujico FMA-07HRDN1 20 м² | від 11 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Fujico FMA-09HRDN1 25 м² | від 12 366 грн. | 11 пропозицій | ||
Fujico FMA-12HRDN1 35 м² на 1 блоки(ів) | від 13 662 грн. | 15 пропозицій | ||
Fujico FMA-18HRDN1 50 м² | від 33 250 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujico FMA-24HRDN1 70 м² | від 30 537 грн. | 11 пропозицій |